Nabídka služeb

Nabízíme především provedení veškerých instalatérských a topenářských prácí. V případě větší zakázky zajistíme i další řemeslné práce, jako například zedníky či obkladače a další profese, abychom tak zajistili komplexní řešení díla. Poradíme Vám s technickým řešením, výběrem i nákupem technologie i zařizovacích předmětů.

 

Pohotovostní servis

Zavolejte nám a vyřešíme váš problém IHNED na tel. 775 662 367. Pohotovostní servis 07-21 hod. (pondělí-neděle). 

Například: Řešení úniku plynu a odstranění příčiny.

 

Instalatérské práce

Dokážeme zajistit širokou škálu instalatérských prací, například montáž rozvodů vody a kanalizace. Rovněž jsme schopni zajistit rekonstrukci rodinných domů, bytových jader a provozů. 

 

Topenářské práce

Máte problém s topením, radiátorem či kotlem? Zajistíme, aby vám doma nebo v práci bylo opět teplo! Realizujeme montáže elektrických i plynových kotů, výměnu radiátorů, montáž rozvodů potrubí v mědi a další.

 

Plynařské práce

Ani práce s plynem pro nás není problém. Vyřešíme únik plynu a odstraníme jeho příčinu. Opravujeme a montujeme sporáky, kotle, karmy atd.

 

Strojní čištění odpadů

Máte ucpaný odpad v bytě či domě? Instalatérství Lalák dokáže vyčistit prakticky všechny odpady i jakýkoliv gajgr či kanálek. Jsme na to skvěle vybaveni. Čistíme i tlakovou vodou a práci kontrolujeme kamerkou.

 

Drobné opravy

Není manžel doma a nebo ho instalatérská práce nebaví? Instalatér Lalák dokáže řešit i jakékoliv drobné opravy v domácnosti, jako například výměnu vodovodních baterií, opravy či výměnu WC mís a další. 

 

Ostatní práce

Jsme schopni realizovat i větší zakázku. Spolupracujeme se zkušenými zedníky i elektrikáři, s jejichž pomocí dokážeme komplexně zajistit danou zakázku. Vše záleží na domluvě.

 
Výjezdová místa:
Praha 5 - Radotín
Praha 4 - Nusle, Chodov
 
Dojedeme za vámi kamkoliv po Praze a okolí do 30 km nebo dle domluvy.